375 Total passes 609
295 Passes accurate 510
45'
90'

Η αγγλική Premier League έχει μακρά ιστορία συναρπαστικών και ανταγωνιστικών αγώνων, με τον τελευταίο αγώνα μεταξύ της Έβερτον και της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ να μην αποτελεί εξαίρεση. Το παιχνίδι ήταν γεμάτο δράμα, καθώς και οι δύο ομάδες πάλευαν για τη ζωή τους στη ζώνη του υποβιβασμού. Με μόνο μία νίκη να τη χωρίζει από την πτώση, η Έβερτον έπρεπε να πετύχει τρία γκολ για να εξασφαλίσει την ασφάλειά της, ενώ η Γιουνάιτεντ χρειαζόταν μόλις δύο γκολ για να παραμείνει στην κορυφαία κατηγορία. Σε ένα συγκλονιστικό παιχνίδι, στο οποίο σημειώθηκαν τέσσερα γκολ μέσα σε πέντε λεπτά, η Έβερτον ήταν αυτή που βγήκε νικήτρια, αφού πέτυχε τρία αναπάντητα τέρματα. Πλέον θα παίζει ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο την επόμενη σεζόν

Τα προγνωστικά του αγώνα Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είναι ένας αγώνας που διεξάγεται εδώ και δεκαετίες. Οι δύο ομάδες είναι οι κορυφαίες διεκδικήτριες και δεν είναι σπάνιο να τις βλέπουμε σε τελικούς.

Αυτό το βίντεο θα πρέπει να βοηθήσει

Ο "τελευταίος αγώνας Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ" είναι ένας αγώνας που διεξήχθη μεταξύ της Έβερτον και της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Οι δύο ομάδες αναμετρήθηκαν στο πλαίσιο της Premier League στις 5 Νοεμβρίου 2017. Αναφορά: Έβερτον εναντίον Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ τελευταίος αγώνας.

Ποιος σκόραρε στο παιχνίδι Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Οι κουρασμένοι παίκτες της Έβερτον καταρρέουν στο έδαφος αφού πήραν μια κρίσιμη νίκη απέναντι σε μια αξιοθρήνητη ομάδα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Σε μια θορυβώδη μέρα στο Goodison Park, όταν οπαδοί και παίκτες της Έβερτον έβγαζαν τον ενθουσιασμό ο ένας του άλλου για 90 λεπτά, ο Άντονι Γκόρντον πέτυχε το μοναδικό γκολ του αγώνα.

Το παιχνίδι Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον προβάλλεται στο BT Sport

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον | Premier League | BT Sport.

Σε ποιο κανάλι προβάλλεται ο αγώνας της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Έβερτον

Το παιχνίδι της Έβερτον με τη Μαν Γιουνάιτεντ μεταδίδεται ζωντανά από το Sky Sports.

Πόσο μακριά είναι η Έβερτον από το Μάντσεστερ

ΤοΜάντσεστερ και το Έβερτον απέχουν μεταξύ τους 31 μίλια. Η απόσταση είναι 34,8 μίλια οδικώς.

Είναι το Έβερτον ένας τόπος

Η περιφέρεια Everton του δημοτικού συμβουλίου του Λίβερπουλ περιλαμβάνει τη γειτονιά Everton στο Λίβερπουλ της Αγγλίας στο Merseyside. Ανήκει στην περιφέρεια του Κογκρέσου του Λίβερπουλ Γουόλτον.

Είναι το BT Sport δωρεάν με το Amazon Prime

Μέσω της εφαρμογής Prime Video στην BT TV, οι νέοι και οι υφιστάμενοι συνδρομητές BT TV που ανανεώνουν το συμβόλαιό τους μπορούν να εγγραφούν στο Amazon Prime Video και να αποκτήσουν έξι μήνες δωρεάν πρόσβαση σε αναγνωρισμένα από κριτικούς τηλεοπτικά προγράμματα, ταινίες και αθλητικά γεγονότα χάρη στην BT.

Πού μπορώ να παρακολουθήσω την Premier League

Αυτή τη σεζόν, οι αγώνες της Premier League θα μεταδίδονται σε streaming από το NBC Sports και το Peacock. Εξετάστε το πρόγραμμα για να μάθετε τις ώρες διεξαγωγής των αγώνων, πού θα έχετε πρόσβαση στις ροές και πότε θα πρέπει να ελέγχετε τα αποτελέσματα, τις καλύτερες στιγμές και την κατάταξη.

Πώς μπορώ να μεταδώσω τον αγώνα της Έβερτον

Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που συνδέεται με τον λογαριασμό με τον οποίο αγοράσατε το εισιτήριο διαρκείας ή την επίσημη συνδρομή σας πρέπει να χρησιμοποιηθεί για να συνδεθείτε στο evertonfc.com. Ο σύνδεσμος της ροής θα εμφανίζεται σε περίοπτη θέση στην πρώτη σελίδα του ιστότοπου.

Πώς να παρακολουθήσετε ζωντανά τον αγώνα Man Utd - Everton

Μετά την ήττα από την Μπέρνλι στα μέσα της εβδομάδας, δεν υπάρχουν πια οι αρνητικοί που πιστεύουν ότι η Έβερτον είναι πολύ μεγάλη για να αποτύχει. Αυτό το Σαββατοκύριακο, ο Φρανκ Λάμπαρντ θα πρέπει να οδηγήσει τους "Toffees" απέναντι σε μια απελπισμένη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ σε ένα ταραγμένο Goodison Park (παρακολουθήστε ζωντανά, 12:30μμ ET στο NBC και online μέσω του NBCSports.com).

Τι ώρα είναι η αναμέτρηση Έβερτον - Μαν Γιουνάιτεντ

Πώς θα παρακολουθήσετε τον αγώνα της Έβερτον με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. 12:30 μ.μ.