461 Total passes 463
377 Passes accurate 374
45'
90'

Η Μπρέντφορντ και η Κρίσταλ Πάλας αναδείχθηκαν ισόπαλες 3-3 για την Premier League το Σάββατο. Ο αγώνας ήταν γεμάτος δράση, δράμα και γκολ.

Η πρόβλεψη για το Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας είναι ένας αγώνας που θα διεξαχθεί το Σάββατο 27 Ιανουαρίου στις 15:00. Ο αγώνας θα μεταδοθεί από το Sky Sports.

Αυτό το βίντεο θα πρέπει να βοηθήσει

Καλώς ήρθατε στο blog μου για το Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας!

Είμαι ενθουσιασμένος που θα καλύψω αυτόν τον αγώνα, καθώς είναι βέβαιο ότι θα είναι ένας σπουδαίος αγώνας

Οι δύο ομάδες μάχονται το τελευταίο διάστημα στο πρωτάθλημα και πιστεύω ότι θα δούμε σπουδαίο ποδόσφαιρο να παίζεται σήμερα το απόγευμα

Μην χάσετε τη δράση, ακολουθήστε το blog μου για όλες τις τελευταίες ενημερώσεις.

Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας - Αποτελέσματα

Μπρέντφορντ και Κρίσταλ Πάλας συναντήθηκαν για πρώτη φορά φέτος στο πρωτάθλημα, με τις δύο ομάδες να θέλουν να επιστρέψουν στις νίκες. Η Μπρέντφορντ είχε χάσει τα δύο τελευταία παιχνίδια της, ενώ η Πάλας είχε ηττηθεί στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Οι "μέλισσες" προηγήθηκαν νωρίς με τον Ollie Watkins, αλλά ο Wilfried Zaha ισοφάρισε λίγο πριν το ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο, και οι δύο ομάδες έψαχναν τον νικητή, αλλά η Μπρέντφορντ ήταν αυτή που τον βρήκε με τον Neal Maupay. Το αποτέλεσμα σημαίνει ότι η Μπρέντφορντ είναι πλέον έκτη στον πίνακα, ενώ η Κρίσταλ Πάλας παραμένει στην ένατη θέση.

Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας - Εισιτήρια: Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας - Εισιτήρια: Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας

Crystal Palace- Εισιτήρια για Brentford vs Crystal Palace είναι τώρα στην πώληση! Οι δύο ομάδες θα συναντηθούν στο Griffin Park το Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου (σέντρα 3μμ), με τις δύο ομάδες να θέλουν να πάρουν τρεις βαθμούς. Τα εισιτήρια κοστίζουν ufffd25 για τους ενήλικες και ufffd15 για τους μειωμένους, και μπορούν να αγοραστούν online ή καλώντας το γραφείο εισιτηρίων στο 0845 459 1889.

Μπρέντφορντ - Μπέρνλεϊ - Αποτελέσματα: Μπρέντφορντ - Μπέρνλεϊ

Μπέρνλι πήρε την πρώτη της νίκη στη σεζόν, καθώς επικράτησε 2-1 της Μπρέντφορντ στο Turf Moor. Ο Sam Vokes σκόραρε δύο φορές στο πρώτο ημίχρονο για να δώσει άνετο προβάδισμα στους Clarets, πριν ο Scott Hogan μειώσει στις καθυστερήσεις για την Brentford. Ωστόσο, η ομάδα του Sean Dyche άντεξε και πήρε τους τρεις βαθμούς και απομακρύνθηκε από τη ζώνη του υποβιβασμού.

Μπρέντφορντ - Νιούκαστλ- Αποτελέσματα: Μπρέντφορντ - Νιούκαστλ - Μπρέντφορντ - Νιούκαστλ

Η Newcastle United διατήρησε το 100% του ξεκινήματος της στη σεζόν, καθώς ήρθε από πίσω και νίκησε 2-1 την Brentford στο St James' Park. Οι "καρακάξες" προηγήθηκαν με τον Ayoze Perez, αλλά λίγο αργότερα δέχτηκαν την ισοφάριση από τον Neal Maupay. Ωστόσο, ο Salomon Rondon πέτυχε το νικητήριο τέρμα στις καθυστερήσεις του δεύτερου ημιχρόνου για να δώσει στην ομάδα του Rafael Benitez τους τρεις βαθμούς.

Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας - Εισιτήρια

Η Μπρέντφορντ και η Κρίσταλ Πάλας θα βρεθούν αντιμέτωπες σε έναν πολυαναμενόμενο αγώνα στο Griffin Park το Σάββατο 3 Μαρτίου. Υπόσχεται να είναι ένα συναρπαστικό παιχνίδι, με τις δύο ομάδες να παλεύουν για μια θέση στην Premier League

Η Μπρέντφορντ βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην τέταρτη θέση του βαθμολογικού πίνακα της Championship, μόλις δύο βαθμούς πίσω από τη δεύτερη Κρίσταλ Πάλας. Μια νίκη για την Μπρέντφορντ θα την φέρει ισόβαθμη με την Πάλας, ενώ μια ήττα θα τερματίσει τις πιθανότητες της για άνοδο στην πρώτη κατηγορία

Η Κρίσταλ Πάλας, εν τω μεταξύ, θέλει απεγνωσμένα μια νίκη για να διατηρήσει ζωντανές τις ελάχιστες ελπίδες της για αυτόματη άνοδο. Αυτή τη στιγμή βρίσκεται τέσσερις βαθμούς πίσω από την πρωτοπόρο Μπέρνλι και πρέπει να μειώσει τη διαφορά αν θέλει να έχει ελπίδες να τερματίσει στην πρώτη δυάδα

Τα εισιτήρια για το παιχνίδι είναι βέβαιο ότι θα έχουν μεγάλη ζήτηση, οπότε φροντίστε να προμηθευτείτε τα δικά σας νωρίς!

Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας - Στιγμιότυπα

Οι δύο ομάδες συναντήθηκαν στο Griffin Park σε ένα παιχνίδι που ήταν must-win και για τις δύο πλευρές, με την Μπρέντφορντ να θέλει να ανέβει στον πίνακα και την Πάλας να ψάχνει απεγνωσμένα βαθμούς για να αποφύγει τον υποβιβασμό

Η Μπρέντφορντ ξεκίνησε δυνατά και προηγήθηκε στο 12ο λεπτό με τον Όλι Γουάτκινς, ο οποίος εκμεταλλεύτηκε την κακή απομάκρυνση του τερματοφύλακα της Πάλας, Τζούλιαν Σπερόνι, και σούταρε σε κενή εστία

Η Palace αντέδρασε σωστά και ισοφάρισε λίγο πριν από το ημίχρονο με τον Wilfried Zaha, ο οποίος μετέτρεψε από κοντά το σκορ αφού τον είχε επιλέξει ο Andros Townsend

Στη συνέχεια, οι "αετοί" πήραν το προβάδισμα νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο με τον Bakary Sako, ο οποίος με κεφαλιά έστειλε τη σέντρα του Townsend στο πίσω δοκάρι

Η Μπρέντφορντ πίεσε για την ισοφάριση, αλλά δεν μπόρεσε να βρει τρόπο να περάσει τον Σπερόνι, καθώς η Πάλας κράτησε τους τρεις βαθμούς και απομακρύνθηκε από την τελευταία τριάδα.

Μπρέντφορντ - Μπέρνλι

Αν και οι δύο ομάδες έχουν περάσει μια δύσκολη σεζόν μέχρι στιγμής, η Μπρέντφορντ θα επιδιώξει να πάρει τους τρεις βαθμούς σε αυτό το παιχνίδι με την Μπέρνλι. Οι Clarets έχουν κερδίσει μόνο ένα εκτός έδρας παιχνίδι σε όλη τη σεζόν και δεν έχουν κερδίσει ακόμα στο Griffin Park.

Η Μπρέντφορντ εντός έδρας έχει αξιοπρεπή φόρμα, με τέσσερις νίκες στα έξι τελευταία παιχνίδια της. Θα επιδιώξει να συνεχίσει αυτή τη φόρμα απέναντι σε μια ομάδα που παλεύει για σταθερότητα όλη τη σεζόν.

Η μοναδική νίκη της Μπέρνλι στα τελευταία έξι παιχνίδια ήρθε απέναντι στην ουραγό Σάντερλαντ. Θα πρέπει να πιάσει πολύ καλύτερη απόδοση αν θέλει να πάρει κάτι από αυτό το παιχνίδι.

Με τις δύο ομάδες να επιθυμούν απεγνωσμένα τη νίκη, αυτό το παιχνίδι θα είναι διασκεδαστικό.

Μπρέντφορντ - Νιούκαστλ

Οι δύο ομάδες συναντήθηκαν στο Griffin Park το Σάββατο σε μια καυτή αναμέτρηση. Η Μπρέντφορντ προηγήθηκε νωρίς με τον Όλι Γουάτκινς, αλλά η Νιούκαστλ ισοφάρισε λίγο αργότερα με τον Άλαν Σεντ-Μαξίμιν. Στη συνέχεια το παιχνίδι πήγαινε πέρα δώθε, με τις δύο ομάδες να έχουν ευκαιρίες για τη νίκη. Ωστόσο, η Μπρέντφορντ ήταν αυτή που τελικά επικράτησε με 3-2 χάρη στα γκολ των Σαΐντ Μπενράχμα και Τζος Ντασίλβα.

Ήταν μια άκρως εντυπωσιακή νίκη για την Μπρέντφορντ, η οποία συνεχίζει να εντυπωσιάζει υπό τις οδηγίες του Τόμας Φρανκ. Πλέον βρίσκεται στην τρίτη θέση του πίνακα της Championship, μόλις δύο βαθμούς πίσω από την πρωτοπόρο West Bromwich Albion. Η Νιούκαστλ, εν τω μεταξύ, παραμένει στη 13η θέση και θα επιδιώξει να επιστρέψει στις νίκες, όταν θα αντιμετωπίσει τη Χάντερσφιλντ Τάουν το επόμενο Σαββατοκύριακο.

Κρίσταλ Πάλας - Μπέρνλι

Ήταν ένας αγώνας που τα είχε όλα - δράση από άκρη σε άκρη, πολλά γκολ και μια δραματική ανατροπή στις καθυστερήσεις. Στο τέλος, η Κρίσταλ Πάλας ήταν αυτή που βγήκε νικήτρια, επικρατώντας με 4-3 της Μπέρνλι σε μια συναρπαστική αναμέτρηση στο Selhurst Park.

Οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν δυνατά και προηγήθηκαν μέσα σε 10 λεπτά με τον Wilfried Zaha. Ο Ιβοριανός εξτρέμ έκοψε από την αριστερή πλευρά και με χαμηλό σουτ πέρασε τον Nick Pope στην εστία της Μπέρνλι.

Η Μπέρνλι αντέδρασε καλά στο γεγονός ότι βρέθηκε πίσω στο σκορ και ισοφάρισε λίγο αργότερα με τον Άσλεϊ Μπαρνς. Ο επιθετικός έπιασε μια μακρινή μπαλιά πάνω από την άμυνα της Palace και στη συνέχεια πλάσαρε ήρεμα τον Vicente Guaita στα δίχτυα των γηπεδούχων.

Η αμφίρροπη φύση του παιχνιδιού συνεχίστηκε καθώς η Palace ανέκτησε το προβάδισμα λίγο πριν το ημίχρονο χάρη στον Jeffrey Schlupp. Ο Γκανέζος διεθνής εκμεταλλεύτηκε την κακή άμυνα της Μπέρνλι και από κοντά έκανε το 2-1 για την Πάλας στην ανάπαυλα.

Η Μπέρνλι αντέδρασε και πάλι στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου με τον Μπαρνς να πετυχαίνει το δεύτερο του τέρμα στο παιχνίδι. Αυτή τη φορά μετέτρεψε το πέναλτι από το σημείο του πέναλτι, αφού είχε ανατραπεί μέσα στην περιοχή από τον Mamadou Sakho.

Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ

Ήταν ένα αμφίρροπο παιχνίδι, με τις δύο ομάδες να έχουν τις ευκαιρίες που τους αναλογούσαν. Ωστόσο, η Νιούκαστλ ήταν αυτή που πήρε το προβάδισμα στο πρώτο ημίχρονο, κόντρα στη ροή του αγώνα. Η Μπρέντφορντ αντέδρασε καλά και ισοφάρισε στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου με τον αναπληρωματικό Bryan Mbeumo. Στη συνέχεια η Πάλας πήρε τον έλεγχο του παιχνιδιού και στάθηκε άτυχη που δεν πέτυχε περισσότερα τέρματα, καθώς σημάδεψε δύο φορές το δοκάρι. Ωστόσο, αναγκάστηκε να συμβιβαστεί με την ισοπαλία 1-1.

Μπρέντφορντ - Κρίσταλ Πάλας

Μπρέντφορντ: Αυτό ήταν ένα λονδρέζικο ντέρμπι μεταξύ δύο ομάδων που αγωνίζονται για μια θέση στην Premier League της επόμενης σεζόν. Η Μπρέντφορντ ξεκίνησε δυνατά και πήρε προβάδισμα με τον Όλι Γουάτκινς μετά από μόλις έξι λεπτά. Στη συνέχεια η Πάλας είχε ένα καλό διάστημα πίεσης, αλλά δεν μπόρεσε να βρει την ισοφάριση πριν από το ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο και οι δύο ομάδες προσπάθησαν και υπήρξαν μεγάλες ευκαιρίες εκατέρωθεν. Αλλά η Μπρέντφορντ ήταν αυτή που άντεξε και κέρδισε με 2-1 και ανέβηκε στην τρίτη θέση του πίνακα.

Στιγμιότυπα

Το παιχνίδι ξεκίνησε καλά για την Μπρέντφορντ, με ένα γρήγορο γκολ από τον Όλι Γουάτκινς στο 10ο λεπτό. Ωστόσο, η Crystal Palace ισοφάρισε σύντομα με τον Wilfried Zaha στο 23ο λεπτό. Το σκορ παρέμεινε στο 1-1 μέχρι το ημίχρονο

Στο δεύτερο ημίχρονο, και οι δύο ομάδες είχαν ευκαιρίες για να κερδίσουν το παιχνίδι, αλλά η Μπρέντφορντ ήταν αυτή που πήρε τελικά το προβάδισμα στο 82ο λεπτό, χάρη σε γκολ του αναπληρωματικού Μάρκους Φορς. Η Πάλας προσπάθησε να επιστρέψει στις καθυστερήσεις, αλλά δεν μπόρεσε να βρει την ισοφάριση και η Μπρέντφορντ κράτησε τη νίκη με 2-1

Αυτή ήταν μια εξαιρετικά σημαντική νίκη για την Μπρέντφορντ, καθώς συνεχίζει την προσπάθειά της για άνοδο στην Πρέμιερ Λιγκ. Ήταν επίσης ένα απογοητευτικό αποτέλεσμα για την Κρίσταλ Πάλας, η οποία βρίσκεται πλέον μόλις τέσσερις βαθμούς πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού.

Η Κρίσταλ Πάλας είναι ποδοσφαιρικός σύλλογος από το Νότιο Λονδίνο της Αγγλίας. Ο σύλλογος ιδρύθηκε το 1905 και παίζει στο Selhurst Park από το 1924. Η Chelsea Football Club είναι αγγλική επαγγελματική ποδοσφαιρική ομάδα με έδρα το Φούλαμ του Δυτικού Λονδίνου. Η ομάδα αγωνίζεται στην Πρέμιερ Λιγκ και έχει κατακτήσει τέσσερις τίτλους πρωταθλήματος, πέντε Κύπελλα Αγγλίας, τρία Κύπελλα Πρωταθλήματος και τέσσερις Κοινοτικές Ασπίδες. Αναφορά: Κρίσταλ Πάλας - Τσέλσι

.

Σε ποιο κανάλι προβάλλεται ο αγώνας Κρίσταλ Πάλας - Μπρέντφορντ

Οαγώνας Premier League μεταξύ Crystal Palace και Brentfordμεταδίδεται

ζωντανά στο BT Sport.

Πόσα παιχνίδια έχουν απομείνει στην Μπρέντφορντ

Με λίγο περισσότερο από ένα μήνα να απομένει για την τρέχουσα σεζόν 2021-2022, η Μπρέντφορντ έχει ακόμα πέντε παιχνίδια στην Premier League

. Ωστόσο, η EFL δήλωσε αυτή την εβδομάδα ότι οι λεπτομέρειες των αγώνων της θα ανακοινωθούν σύντομα για την επόμενη σεζόν.

Έχει παίξει ποτέ η Μπρέντφορντ στο Γουέμπλεϊ

Μπροστά σε σχεδόν 70.000 φιλάθλους, η Μπρέντφορντ νίκησε 2-0 την Πόρτσμουθ τον Μάιο του 1942 στο στάδιο Γουέμπλεϊ για να κατακτήσει το Κύπελλο Πολέμου του Λονδίνου, με τον αστέρα της Αγγλίας ΛέσλιΣμιθ

να σημειώνει και τα δύο γκολ.

Ποιο είναι το σημερινό σκορ μεταξύ της Νιούκαστλ και της Μπρέντφορντ

ΗΝιούκαστλ Γιουνάιτεντ 2 κερδίζει την Μπρέντφορντ για να ολοκληρωθεί ο αγώνας

.

Το Μπρέντφορντ προβάλλεται στην τηλεόραση

Η Brentford στην τηλεόραση Οι αγώνες της Premier League για την Brentford θα μεταδοθούν από το Sky Sports, το BT Sport και το Amazon Prime. Οι αγώνες του FA Cup θα μεταδοθούν από το BBC και το ITV. Οι αγώνες του Carabao Cup θα μεταδοθούν από το Sky Sports

.

Σε ποιο κανάλι προβάλλεται η Μπρέντφορντ απόψε

Πού στην τηλεόραση θα παίξει η Μπρέντφορντ με τη Λιντς Ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά από το Sky Sports Football

.

Πόσο πλήρωσε ο Μάθιου Μπένχαμ για την Μπρέντφορντ

Ο Benham έκανε μια περίεργη πρώτη επένδυση στο Matchbookτο

2012. Αργότερα, το 2012, αναγνωρίστηκε επίσημα ως ιδιοκτήτης της Μπρέντφορντ. Επένδυσε 500.000 ευρώ σε αυτή τη συναλλαγή.

Ποιοι είναι οι αντίπαλοι της Μπάρνετ

ΟιStevenage, Wealdstone, Brentford και Boreham Wood είναι περαιτέρω κοντινοί ανταγωνιστές

. Μια μακροχρόνια φιλική αντιπαλότητα υπάρχει επίσης μεταξύ της Μπάρνετ και των "μεγάλων γειτόνων" της, της Άρσεναλ, με την οποία έδινε συχνά φιλικούς αγώνες προετοιμασίας για πολλές σεζόν.

Πότε ήταν η Μπρέντφορντ για τελευταία φορά στην κορυφαία κατηγορία

ΗΜπρέντφορντ είχε χάσει τα 14 από τα υπόλοιπα 19 παιχνίδια μέχρι την τελευταία ημέρα της σεζόν, στις 14 Ιουνίου

. Ήταν η τελευταία σεζόν της ομάδας στην πρώτη κατηγορία μέχρι το 2021-2022, δηλαδή 74 χρόνια μετά. Αυτός ήταν ο πρώτος υποβιβασμός του συλλόγου από τότε που μπήκε στη Football League το 1920.

Ποιος αναδείχθηκε άνθρωπος του αγώνα Νιούκαστλ - Μπρέντφορντ

Scott Fraser

Δείχνει η τηλεόραση τον αγώνα Νιούκαστλ - Μπρέντφορντ

Εδώ είναι τα κανάλια που είναι διαθέσιμα παγκοσμίως όπου μπορείτε να παρακολουθήσετε το Μπρέντφορντ - Νιούκαστλ ζωντανάστην

τηλεόραση. εκφράστε τον εαυτό σας. η 28η ημέρα του Αυγούστου 2022 Γουλβς14:00 EPL Νιούκαστλ

Ο αγώνας Νιούκαστλ - Μπρέντφορντ προβάλλεται στην τηλεόραση

Το παιχνίδι Νιούκαστλ - Μπρέντφορντ προβάλλεται στην τηλεόραση Επειδή ξεκινάει εκείνη την ώρα, ο αγώνας στο γήπεδο των "μελισσών" δεν θα μεταδοθεί ζωντανά από την τηλεόραση

. Αυτό συμβαίνει επειδή όλα τα παιχνίδια που αρχίζουν στις 3 μ.μ. στο Ηνωμένο Βασίλειο δεν θα μεταδίδονται.