410 Total passes 372
305 Passes accurate 275
45'
90'

Η Σαουθάμπτον και η Άστον Βίλα είναι δύο από τις κορυφαίες ομάδες της Premier League στην Αγγλία, αλλά ποια είναι καλύτερη Η Σαουθάμπτον έχει μεγάλη ιστορία, ενώ η Άστον Βίλα έχει κατακτήσει περισσότερα τρόπαια. Ποιος θα βγει νικητής αυτό το Σαββατοκύριακο

Η πρόβλεψη του αγώνα Σαουθάμπτον - Άστον Βίλα είναι ένας ποδοσφαιρικός αγώνας μεταξύ της Σαουθάμπτον και της Άστον Βίλα. Ο αγώνας θα διεξαχθεί το Σάββατο, 31 Ιανουαρίου 2019.

Αυτό το βίντεο θα πρέπει να βοηθήσει

Το"southampton vs aston villa 2021" είναι ένας ποδοσφαιρικός αγώνας που θα διεξαχθεί στις 3 Απριλίου 2021. Το Σαουθάμπτον και η Άστον Βίλα θα αγωνιστούν στην Premier League.

Ποιος κέρδισε το παιχνίδι Άστον Βίλα - Σαουθάμπτον

Η Άστον Βίλα νίκησε 7-2 τη Λίβερπουλ τον Οκτώβριο του 2020 και σημείωσε τη μεγαλύτερη νίκη της στην Premier League μέχρι σήμερα. Η νίκη των "Βίλανς" επί της Σαουθάμπτον ήταν η μεγαλύτερη τους στο πρωτάθλημα από τον θρίαμβο με 4-0 στην κατώτερη κατηγορία τον Σεπτέμβριο του 1936.

Σε ποιο κανάλι προβάλλεται ο αγώνας Άστον Βίλα - Σαουθάμπτον

Ο αγώνας Σαουθάμπτον-Άστον Βίλα προβάλλεται στην τηλεόραση Όχι, δεν θα μπορέσετε να παρακολουθήσετε τη ζωντανή τηλεοπτική μετάδοση του αγώνα Άστον Βίλα - Σαουθάμπτον λόγω της πανελλαδικής εντολής για διακοπή της αναμετάδοσης στις 3 μ.μ. Το παιχνίδι, ωστόσο, θα έχει στιγμιότυπα στο επεισόδιο του Match Of The Day το βράδυ του Σαββάτου στο BBC One.

Πού μπορώ να παρακολουθήσω ζωντανά τον αγώνα Σαουθάμπτον - Άστον Βίλα

Όταν η Σαουθάμπτον επισκέπτεται το Σάββατο την ομάδα του Στίβεν Τζέραρντ στην Άστον Βίλα, θα θέλει να συνεχίσει να είναι καλή (Παρακολουθήστε ζωντανά στις 10 π.μ. ώρα Ελλάδας, στο Peacock Premium).

Ποια είναι η μεγαλύτερη ήττα της Άστον Βίλα

Η μεγαλύτερη ήττα#ΗμερομηνίαΑποτέλεσμα1.8:02.7:037:04.7:11 επιπλέον σειρά

Είναι τραυματίας ο Lucas Digne

Ο 28χρονος Digne αντικαταστάθηκε στο 80ο λεπτό λόγω τραυματισμού στον ώμο. "Φοράει σφεντόνα. Φαίνεται να είναι πρόβλημα στην κλείδα", πρόσθεσε ο Τζέραρντ. "Αν είναι τόσο σοβαρό όσο φοβόμαστε, η σεζόν του μπορεί να τελειώσει.

Τι ώρα τελειώνει σήμερα το ποδόσφαιρο της Σαουθάμπτον

ποδοσφαιρικοίαγώνεςΚατάταξηαγώνων και ώρα έναρξης 07:00 Μπράιτον, Σαουθάμπτον

Πού μπορώ να παρακολουθήσω τον αγώνα της Σαουθάμπτον

Το USA Network και το Universo είναι τα δύο κανάλια στα οποία μπορούν να παρακολουθήσουν τον αγώνα οι φίλαθλοι στις ΗΠΑ. Το παιχνίδι θα μεταδοθεί από το Disney+ Hotstar και το Star Sports Select HD για τους Ινδούς φιλάθλους. Στο DAZN μπορούν να παρακολουθήσουν τον αγώνα οι φίλαθλοι από τον Καναδά.

Οι αγώνες της Σαουθάμπτον για την Premier League θα μεταδίδονται από το Sky Sports, το BT Sport και το Amazon Prime. Οι αγώνες του FA Cup θα μεταδοθούν από το BBC και το ITV, ενώ οι αγώνες του Carabao Cup θα μεταδοθούν από το Sky Sports.

Γιατί δεν μεταδίδονται τηλεοπτικά τα παιχνίδια στις 3μμ

Αυτό το καλοκαίρι, οι σύλλογοι της αγγλικής Football League (EFL) θα έχουν την ευκαιρία να εκφράσουν τη γνώμη τους σχετικά με την προοπτική κατάργησης του περιορισμού της απαγόρευσης μετάδοσης των αγώνων στις 3μμ. Ο περιορισμός, ο οποίος τέθηκε σε ισχύ τη δεκαετία του 1960, απαγορεύει τη μετάδοση ζωντανού ποδοσφαίρου στην τηλεόραση τα Σάββατα μεταξύ των ωρών 2.45 και 5.15.

Σε ποιο κανάλι προβάλλεται σήμερα ο αγώνας της Aston Villa

Το Sky Sports Main Event και το Sky Sports Premier League θα μεταδώσουν τον αγώνα, ενώ οι χρήστες του Sky μπορούν να τον μεταδώσουν μέσω του SkyGo και να δουν τα στιγμιότυπα του αγώνα στην ιστοσελίδα του Sky Sports και στην εφαρμογή για κινητά. Η κάλυψη του αγώνα θα ξεκινήσει στις 7:30.

Πώς μπορώ να παρακολουθήσω τον αγώνα της Βίλα

Ο αγώνας θα είναι προσβάσιμος στους Αμερικανούς φιλάθλους από το FuboTV. Το παιχνίδι θα μεταδοθεί ζωντανά από το beIN SPORTS CONNECT για τους θεατές των Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων. Οι καταναλωτές της ινδικής υποηπείρου θα εξυπηρετούνται μέσω του JioTV και του Hotstar VIP. Όλο το τηλεοπτικό πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε εδώ για όσους διαμένουν αλλού.

Πώς μπορώ να παρακολουθήσω τον αγώνα της Villa

Για την παρακολούθηση τόσο των εντός έδρας αγώνων της PL2 όσο και των αγώνων u18 FA Youth Cup απαιτείται συνδρομή VillaTV+. Για να δείτε τις επιλογές συνδρομής μας, κάντε κλικ εδώ. Όλα αυτά είναι διαθέσιμα για παρακολούθηση στην εφαρμογή, στο κέντρο αγώνων στο avfc.co.uk και στην πλατφόρμα VillaTV.

Ποια είναι η μεγαλύτερη ήττα στην ιστορία του ποδοσφαίρου

Ένας ποδοσφαιρικός αγώνας μεταξύ δύο ομάδων διεξήχθη στις 31 Οκτωβρίου 2002, στην Toamasina της Μαδαγασκάρης. Η AS Adema νίκησε την SO l'Emyrne με 149-0. Σύμφωνα με το Βιβλίο των Ρεκόρ Γκίνες, πρόκειται για το υψηλότερο σκορ στον κόσμο.

Ποια είναι η μεγαλύτερη ήττα στην ιστορία της Premier League

Αυτή ήταν (και είναι ακόμα) η χειρότερη μονόπλευρη ήττα της Άστον Βίλα σε ανταγωνιστικό παιχνίδι. Μόνο μία φορά στο παρελθόν, στην ήττα στο FA Cup το 1888-189 από την Blackburn Rovers, είχε δεχτεί ποτέ οκτώ γκολ.

Ποια είναι η μεγαλύτερη ήττα στην ιστορία του αγγλικού ποδοσφαίρου

Η δεύτερη ήττα τους στο Γουέμπλεϊ ήρθε από ξένη ομάδα - μια ήττα με 6-3 από την Ουγγαρία το 1953. Η Ουγγαρία κέρδισε τη ρεβάνς με 7-1 στη Βουδαπέστη. Αυτή είναι μακράν η μεγαλύτερη ήττα της Αγγλίας στην ιστορία της.